Brykieciarki do metalu

Brykieciarki do metalu to maszyny, które służą do recyklingu odpadów metalowych, np. opiłków i wiórów aluminium, mosiądzu, stali i innych, powstałych przy cięciu lub piłowaniu elementów metalowych. Hydrauliczne brykieciarki świetnie nadają się do zakładów przemysłowych, gdzie obrabianym materiałem podstawowym jest metal. Używanie ich to oszczędność pieniędzy, a także łatwość w utrzymaniu porządku w miejscu pracy i sprawny transport brykietu.

Wyświetlanie jednego wyniku

Brykieciarka hydrauliczna do metalu MP-500

  • Odzysk chłodziwa
  • Obniżenie kosztów magazynowania i transportu
  • Wyższa cena odpadu w postaci brykietu
  • Mniejsze straty przy przetopie
   

Brykieciarki - zalety urządzenia

Brykieciarki są łatwe w obsłudze, a niektóre z nich mogą działać przez 24 godziny na dobę. Za ich pomocą można także wyprodukować brykiet o różnej wadze i wielkości, aby dostosować go do możliwości transportowych. Odporne na uszkodzenia i ścieranie materiały, z których wykonane są brykieciarki sprawiają, że to niezawodne urządzenia na długie lata użytkowania.

Brykieciarki - najpopularniejsze rodzaje

W naszym sklepie znajdziesz brykieciarki hydrauliczne, które są zaawansowane technologiczne i profesjonalne. Nadadzą się do użytku w każdym zakładzie przemysłowym, w którym materiałem bazowym jest metal.