Pakowarki brykietu

Pakowarki brykietu służą do sprawnego i szybkiego pakowania brykietu, przygotowanego wcześniej przez brykieciarkę. Maszyny te mogą być bezpośrednio połączone z prasą i napełniać kilka worków jednocześnie. To duża oszczędność czasu i miejsca w zakładzie. Pakowarki są wydajne i zużywają małe ilości energii elektrycznej. Mogą automatycznie obracać zapakowane worki, co sprawia, że maszyna ta jest praktycznie bezobsługowa.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Pakowaczka obrotowa Briklis PT-00

9,681.33  (7,871.00  bez VAT)
  Zastosowanie Do łatwego i taniego pakowania  z napędem posuwu brykietu. Zalety Urządzenie do ciągłego napełniania brykietów do 6 worków

Pakowaczka obrotowa z wagą Briklis RS-W/6

26,322.00  (21,400.00  bez VAT)
  Zalety Pakowaczka umożliwia łatwe pakowanie i jednocześnie dokładne ważenie brykietów. Ważenie jest automatyczne do 6 lub 10 worków (możliwość

Automat pakujący APS-4 do brykieciarek BP-500A

Zautomatyzowana maszyna UMP Technika do pakowania brykietów w folię termokurczliwą.

Pakowarki brykietu i automaty pakujące

Automaty pakujące najwyższej klasy wyposażone są także w narzędzie, które pakuje brykiet w folię termokurczliwą. To znacznie zmniejsza powierzchnię, którą zajmuje i dodatkowo zabezpiecza go przed wilgocią i innymi czynnikami, które mogą wpłynąć na jakość brykietu.

Pakowarki - różne modele

W naszym asortymencie znajdziesz pakowarki, które świetnie sprawdzą się wszędzie tam, gdzie obrabianym materiałem jest drewno, a ilości odpadów poprodukcyjnych są duże. Brykiet jest dobrze opłacalnym biopaliwem, którego prawidłowe zapakowanie stanowi kluczową rolę dla jego wydajności. Pakowarki ułatwiają to zadanie poprzez zautomatyzowany proces pakowania, który jest bezpieczny dla operatora i efektywny.