Frezarki – działanie

Frezarka to rodzaj maszyny do obróbki, która może okazać się przydatna w wielu zakładach stolarskich. Jej działanie polega na wykonaniu ruchu obrotowego narzędzia i ruchu posuwistego elementu obrabianego względem wrzeciona frezarki. Daje to możliwość wykonania dekoracyjnego cięcia, zdobienia czy wyprofilowania krawędzi. Frezarka to maszyna, która skupia się na obróbce drewna. Jej głównym elementem jest frez, który podczas pracy ulega zużyciu. Można go jednak z łatwością wymienić na nowy.

Wyświetlanie jednego wyniku

Frezarka przemysłowa OptiMill MT 200 333 6120

136,000.00  (110,569.11  bez VAT)
Wielofunkcyjna frezarka z systemem mocowania narzędzia oraz cyfrowym 3-osiowym wyświetlaczem pozycji. Silnik: 9,2 kW 400 V / 3Ph ~50 Hz Zakres wiercenia w stali  Ø 30 mm Obroty wrzeciona 60 – 1’750 obr./min.

Frezarki - różne rodzaje

W zależności od Twoich potrzeb i preferencji, możesz kupić bardziej i mniej zaawansowane i uniwersalne narzędzie, które dostosuje się to systemu Twojej pracy. Do zakładu stolarskiego lub małej firmy proponujemy frezarkę przemysłową, natomiast do warsztatu domowego i mniejszego zakresu robót - frezarkę uniwersalną.

Frezarki z naszej oferty - wybierz maszynę dla Ciebie

Frezarki dostępne w naszej ofercie są niezawodne i wykonane z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje im długie lata pracy i bezawaryjność. Nowoczesne maszyny są w pełni zautomatyzowane i sterowane poprzez panel, umieszczony na wysięgniku. Zastosowanie najnowszych rozwiązań technologicznych i dbałość o każdy element - specjalnie, aby spełnić Twoje wymagania!