Producent Holzkraft logotyp. Pilarka formatowa, szlifierka do krawędzi, grubościówka grubiarka.

Holzkraft to marka gwarantująca wysoką jakość, niezawodność i długą żywotność sprzętu. Asortyment solidnych maszyn do obróbki drewna jest dedykowany segmentowi produkcji, przemysłu i rzemiosła. 

W ofercie Holzkraft znajdziemy maszyny specjalne przeznaczone do produkcji, w tym: szlifierki szczotkowe i wałkowe, formatowe piły taśmowe, pionowe, piły panelowe, które pozwalają m.in. na cięcie belek, bloków i materiałów izolacyjnych. Wyposażymy się również w niezbędny sprzęt do każdego warsztatu stolarskiego czy zakładu meblarskiego. Oprócz wszelkiego rodzaju pił i szlifierek, znajdziemy okleiniarki, podajniki i obrabiarki wieloczynnościowe, a także dłutarki, wiertarki, frezarki i strugarki oraz łuparki. Firma posiada w swojej ofercie odciągi do wiór i trocin oraz odpylacze z prasą brykietującą.

Oferta tej marki chętnie jest wybierana przez doświadczonych fachowców oraz profesjonalistów obróbki drewna na całym świecie.

PRODUKTY

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Pilarka formatowa Holzkraft Minimax SI 400ES 26 5504750, 32 5504754

Profesjonalna pilarka formatowa Minimax SI 400ES z aluminiowymy wózkiem jezdnym, idealna do precyzyjnej pracy. Dostępna w wersji manualnej oraz z elektroniczną regulacją agregatu (2 lub 3 osiowe), który został zaprojektowany tak aby sprostać nawet największym obciążeniom. Zawieszony bezpośrednio do stołu roboczego na dwóch żeliwnych kolebach oraz systemem pryzmowych prowadnic typu jaskółczy ogon. Pilarka w standardzie posiada agregat podcinający z niezależnym silnikiem. Duża średnica tarczy głównej pozwala na cięcie elementów do 136 mm. Standardowo wyposażona jest w przykładnicę równoległą z systemem precyzyjnej regulacji, osłonę tarczy na ramieniu oraz docisk mimośrodowy. 10 lat gwarancji na system prowadnic! Pilarka posiada szerokie możliwości rozbudowy.

Szlifierka do krawędzi Holzkraft KSO 150 M z przechylnym agregatem i oscylacją taśmy

Szlifierka do krawędzi KSO 150 M z przechylnym agregatem i oscylacją taśmy. Szlifierka do krawędzi przeznaczona do szlifowania drewna i materiałów drewnopochodnych. Wymiar taśmy szlifierskiej: 2600 x 150 mm, Prędkość taśmy: 20 m/s, Moc silnika: 3,0 kW / 400V

Szlifierka do krawędzi Holzkraft KSO 1500 z przechylnym agregatem

Maszyna do szlifowania krawędzi z obrotową jednostką szlifierską, oscylującą taśmą szlifierską i tuleją szlifierską.