Producent Holzkraft logotyp. Pilarka formatowa, szlifierka do krawędzi, grubościówka grubiarka.

Holzkraft to marka gwarantująca wysoką jakość, niezawodność i długą żywotność sprzętu. Asortyment solidnych maszyn do obróbki drewna jest dedykowany segmentowi produkcji, przemysłu i rzemiosła. 

W ofercie Holzkraft znajdziemy maszyny specjalne przeznaczone do produkcji, w tym: szlifierki szczotkowe i wałkowe, formatowe piły taśmowe, pionowe, piły panelowe, które pozwalają m.in. na cięcie belek, bloków i materiałów izolacyjnych. Wyposażymy się również w niezbędny sprzęt do każdego warsztatu stolarskiego czy zakładu meblarskiego. Oprócz wszelkiego rodzaju pił i szlifierek, znajdziemy okleiniarki, podajniki i obrabiarki wieloczynnościowe, a także dłutarki, wiertarki, frezarki i strugarki oraz łuparki. Firma posiada w swojej ofercie odciągi do wiór i trocin oraz odpylacze z prasą brykietującą.

Oferta tej marki chętnie jest wybierana przez doświadczonych fachowców oraz profesjonalistów obróbki drewna na całym świecie.

PRODUKTY

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Pilarka formatowa Holzkraft Minimax SI 400ES 26 5504750, 32 5504754

Profesjonalna pilarka formatowa Minimax SI 400ES z aluminiowymy wózkiem jezdnym, idealna do precyzyjnej pracy. Dostępna w wersji manualnej oraz z elektroniczną regulacją agregatu (2 lub 3 osiowe), który został zaprojektowany tak aby sprostać nawet największym obciążeniom. Zawieszony bezpośrednio do stołu roboczego na dwóch żeliwnych kolebach oraz systemem pryzmowych prowadnic typu jaskółczy ogon. Pilarka w standardzie posiada agregat podcinający z niezależnym silnikiem. Duża średnica tarczy głównej pozwala na cięcie elementów do 136 mm. Standardowo wyposażona jest w przykładnicę równoległą z systemem precyzyjnej regulacji, osłonę tarczy na ramieniu oraz docisk mimośrodowy. 10 lat gwarancji na system prowadnic! Pilarka posiada szerokie możliwości rozbudowy.

Okleiniarka prostoliniowa SCM Minimax ME 22

Okleiniarka prostoliniowa Minimax Me 22 Holzkraft z automatycznym posuwem i dwoma agregatami wykańczającymi.  

Okleiniarka prostoliniowa SCM Minimax ME 28

Okleiniarka prostoliniowa Minimax ME 28 z frezem wstępnym. Rozwiązanie klasy „Premium” dostępne dla każdego!  

Szlifierka do krawędzi Holzkraft KSO 150 M z przechylnym agregatem i oscylacją taśmy

Szlifierka do krawędzi KSO 150 M z przechylnym agregatem i oscylacją taśmy. Szlifierka do krawędzi przeznaczona do szlifowania drewna i materiałów drewnopochodnych. Wymiar taśmy szlifierskiej: 2600 x 150 mm, Prędkość taśmy: 20 m/s, Moc silnika: 3,0 kW / 400V

Szlifierka do krawędzi Holzkraft KSO 1500 z przechylnym agregatem

Maszyna do szlifowania krawędzi z obrotową jednostką szlifierską, oscylującą taśmą szlifierską i tuleją szlifierską.