Szlifierki walcowe do drewna

Szlifierki walcowe sprawdzają się do prac szlifierskich oraz wykończeniowych w obróbce drewna: do oczyszczania i matowienia oraz nadawania ostatecznej grubości elementom drewnianym. Budowa walców pozwala na dobranie idealnego kąta nachylenia w zależności od potrzeb konkretnego zadania. Możliwa jest także płynna i szybka regulacja prędkości posuwu, która gwarantuje uzyskanie idealnego efektu. Silnik o dużej mocy jest w stanie podołać nawet skomplikowanym pracom.

Wyświetlanie jednego wyniku

Szlifierka szerokotaśmowa dwuwalcowa PROFI Holzmann ZS 640P

503 196 829 507 197 677 12 M 1-6 tygodni Dane techniczne: Szerokość robocza: 640 mm Średnica walców: 127 mm Max. wysokość obrabianego materiału: 127 mm Moc silnika głównego: 2,1 HP (1,5 kW)

Szlifierki walcowe szerokotaśmowe

Szlifierki walcowe szerokotaśmowe idealnie nadają się do prac w małych, średnich i dużych zakładach stolarskich. Stabilna konstrukcja jest gwarancją optymalnych wyników i wydajności. Szlifierki to ważne wyposażenie, które znacznie ułatwia pracę i wpływają na szybkość wykonywanych czynności.

Szlifierki walcowe Holzmann

Firma Holzmann to lider w branży maszyn stolarskich. Marka charakteryzuje się dużą niezawodnością swoich produktów, które cieszą się uznaniem nawet najbardziej wymagających klientów. Szlifierki walcowe Holzmann wykonane są z wysokiej klasy materiałów, dlatego są w stanie służyć przez wiele lat.