Wyprzedaż maszyn stolarskich Elmat

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzętu, który pomoże Ci podnieść jakość Twojej pracy stolarskiej na wyższy poziom. W tej kategorii produktów niezawodność i bezawaryjność spotykają się z atrakcyjną ceną. Maszyny stolarskie, jakie możesz znaleźć w naszym asortymencie, to urządzenia czołowych producentów, które zyskały zaufanie i uznanie użytkowników na całym świecie. Są solidnie wykonane i gwarantują długotrwałą wydajność, na którą możesz sobie pozwolić.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Pilarka formatowa Holzkraft minimax SC 3C 23 55004323, SC 3C 26 55004326

Niezawodna pilarka formatowa SC 3C z przechylnym agregatem oraz aluminiowym wózkiem jezdnym. Pilarka Minimax SC 2C posiada liniał do cięcia poprzecznego z możliwością ustawienia pod kątem oraz dwoma ogranicznikami. Duży korpus maszyny oraz użebrowany stół roboczy wykonany z żeliwa szarego gwarantują stabilność przy wielkogabarytowych elementach. Wózek jezdny z precyzyjnym systemem prowadzenia oraz 10 letnią gwarancją . Pilarka posiada mocny silnik trójfazowy (5,0 kW), który poradzi sobie z najcięższymi zadaniami. Standardowo wyposażona jest w przykładnicę równoległą z systemem precyzyjnej regulacji oraz docisk mimośrodowy. Dostępna również w wersji z podcinaczem.

Strugarka wyrówniarka Holzkraft Minimax F 52ES

Wyrówniarka Minimax F 52ES posiada długi stół roboczy, który pozwala na precyzyjną obróbkę długich elementów. Wyrówniarka może zostać wyposażona w wał TERSA z systemem szybkiej wymiany noży lub wał spiralny XYLENT.

Frezarka dolnowrzecionowa HOLZKRAFT Minimax TW 55ES

Profesjonalna Frezarka dolnowrzecionowa Minimax TW 55ES zapewnia wysoki komfort pracy. Frezarka Minimax TW 55ES została wyposażona w aluminiowy, andonowany wózek jezdny oraz osłonę do frezowania po łuku, zapewnia ona bezpieczeństwo podczas pracy z maszyną.

Frezarka stołowa HOLZKRAFT Minimax T 45C

Frezarka stołowa Minimax T 45C z żeliwnym stołem roboczym oraz stałym wrzecionem frezarskim. Frezarka Minimax T 45 C posiada stabilną i sztywną stalowo-żeliwną konstrukcję. Została wyposażona w stałe nieprzechylne wrzeciono frezarskie. Solidnie wykonany stół roboczy umożliwia bardzo precyzyjną obróbkę materiałów. Frezarka posiada również 3 prędkości obrotowe wrzeciona. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej zadzwoń do nas lub wypełnij formularz na dole strony! 

Piła taśmowa Holzmann HBS 470PROFI

7,500.00  (6,097.56  bez VAT)
Profesjonalna piła taśmowa do ciężkich prac stolarskich. Moc silnika 1,5 kW / 2,1 kW. Napięcie 230V / 400V (do wyboru).

Wyprzedaż maszyn stolarskich - maszyny znanych producentów

W kategorii wyprzedaży maszyn stolarkich Elmat znajdziesz urządzenia producentów, takich jak Holzkraft czy Holzmann. Zyskasz możliwość zakupu frezarek, pił czy strugarek w bardzo korzystnej cenie. Posiadanie tych narzędzi w warsztacie znacznie ułatwia i przyspiesza proces wykonywania prac stolarskich oraz wpływa na ich jakość i estetykę.

Wyprzedaż maszyn stolarskich to nie tylko szansa na nabycie wysokiej klasy produktów, ale także okazja, aby skorzystać z naszej wiedzy i doświadczenia. Nasz zespół ekspertów jest dostępny, aby doradzić i pomóc w wyborze idealnych narzędzi dla Twoich potrzeb.