Wiertarki pionowe do drewna

Wiertarki pionowe, w przeciwieństwie do wiertarek poziomych, wykonują otwory w płaszczyźnie pionowej. Służą do wiercenia drewna litego oraz materiałów drewnopodobnych i różnego rodzaju płyt. Wiertarki pionowe, zwane też kolumnowymi, są ważnym wyposażeniem zakładów stolarskich oraz tych, które zajmują się przemysłem drzewnym.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Wiertarka do zawiasów Holzmann BBM 35MAN

2,599.00  (2,113.01  bez VAT)
Maszyna do nawiercania i osadzania okuć BBM 35MAN wyposażona jest w ręczny posuw wiercenia. Maszyna jest kompatybilna z dwoma typami zawiasów: Blum lub Hettich. Umożliwia sprawne wykonanie wszystkich operacji montażowych. Błyskawiczne przezbrajanie i intuicyjna obsługa zapewniają efektywną obróbkę zawiasów typu Blum lub Hettich.

Wiertarka do zawiasów Holzmann BBM 35PNEU

3,850.00  (3,130.08  bez VAT)
Wiertarka do zawiasów BBM 35PNEU wyposażona jest w pneumatyczny posuw wiercenia. Maszyna jest kompatybilna z dwoma typami zawiasów: Blum lub Hettich. Umożliwia sprawne wykonanie wszystkich operacji montażowych. Błyskawiczne przezbrajanie i intuicyjna obsługa zapewniają efektywną obróbkę zawiasów typu Blum lub Hettich.

Wiertarko-dłutarka Holzmann STM 26

4,200.00  (3,414.63  bez VAT)
Jaskółcze prowadnice (regulowane) zapewniają dokładną pracę, idealna do produkcji połączeń czopowych z twardego i miękkiego drewna, regulowana głębokość ograniczników pozawala na wysoką dokładność powtórzeń, duże koła ręczne pozwalają na łatwe ustawienie stołu, praktyczna obsługa ręczna ze wspomaganiem poprzez walec ciśnieniowy, sztywna, żeliwna konstrukcja maszyny, 2x mocowanie materiału z szybkim mocowaniem, podstawa z zamykaną skrzynką na narzędzia i gumową stopą, maksymalna wysokość warsztatowa: 210mm, wysokość: 1720mm.

Wiertarko-dłutarka Holzmann STM 26S

6,200.00  (5,040.65  bez VAT)
Jaskółcze prowadnice (regulowane) zapewniają dokładną pracę, idealna do produkcji połączeń czopowych z twardego i miękkiego drewna, regulowana głębokość ograniczników pozawala na wysoką dokładność powtórzeń, duże koła ręczne pozwalają na łatwe ustawienie stołu, praktyczna obsługa ręczna ze wspomaganiem poprzez walec ciśnieniowy, sztywna , żeliwna konstrukcja maszyny, 2x mocowanie materiału z szybkim mocowaniem, podstawa z zamykaną skrzynką na narzędzia i gumową stopą, maksymalna wysokość warsztatowa: 210mm, wysokość: STM 26S: 1870mm. Stół uchylny +/- 22,5°.

Wiertarki pionowe - rodzaje urządzeń

Maszyny te dzielą się na przenośne oraz stacjonarne. Oba urządzenia są stosunkowo małe, jednak to wiertarki przenośne mogą być montowane do blatów roboczych, w zależności od miejsca pracy. Przy wyborze wiertarki pionowej dla siebie, warto wziąć pod uwagę jej moc oraz rodzaj silnika, a także wykonanie. To decyduje o wydajności urządzenia, które możesz dopasować do swoich indywidualnych potrzeb. Solidne wykonanie i wysokiej jakości materiały wpływają na bezpieczeństwo i stabilność konstrukcji.

Wiertarki pionowe, wiertarko-dłutarki Holzmann

W naszej ofercie znajdziesz wiertarki pionowe oraz wiertarko-dłutarki marki Holzmann, która zyskała uznanie nawet najbardziej wymagających i bezkompromisowych klientów.