Logo producenta Futura. Strugarki czterostronne do drewna.

Wśród naszego kompleksowego asortymentu maszyn do obróbki drewna znajdziesz solidny sprzęt producenta Futura Woodmac. Futura to włoska firma istniejąca na rynku od 1984 roku, kierująca swoją ofertę do obszernego przemysłu drzewnego. Marka oferuje solidne maszyny z szeroką gamą akcesoriów i możliwością konfiguracji do produkcji wielkoseryjnej i pracy przy dużych obciążeniach roboczych.
Firma szczególnie specjalizuje się w produkcji strugarek czterostronnych, automatycznych systemach transportu przemysłowego i pantografach. Dostarcza również frezarki CNC, szlifierki, czopiarki oraz wytaczarki do zawiasów. Maszyny te sprawdzą się do formowania, prostowania, strugania, profilowania oraz szlifowania i pantografowania drewna. Będą niezbędne również do obróbki CNC drzwi i ościeżnic.
Tworząc nowe urządzenia, firma kieruje się zasadą wprowadzania innowacyjnych, bezpiecznych i wydajnych rozwiązań. Maszyny Futura cechują się niezwykłą dokładnością, szybkością działania i kompaktowością.

PRODUKTY

Wyświetlanie jednego wyniku

Strugarka czterostronna FUTURA P.ONE 23/4 + 5 universal

503 196 829 507 197 677 12 M 1-6 tygodni Dane techniczne: Szerokość pracy: 25 - 230 mm Wysokość pracy: 8 - 130 mm Prędkość posuwu 4-20m/min