Logo producenta UMP Technika. Producent maszyn stolarskich, brykieciarek.

W naszej ofercie posiadamy asortyment do wytwarzania brykietu produkowany przez litewską markę UMP Technika. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem tego producenta w Polsce.
UMP Technika to maszyny niezbędne do rozdrabniania słomy, trocin i zrębków drewna, późniejszego brykietowania i pakowania powstałego materiału opałowego. Asortyment firmy opiera się na solidnej prasie hydraulicznej do brykietowania oraz linii do pakowania brykietu. UMP Technika oferuje brykieciarki o zróżnicowanym stopniu wielofunkcyjności, automatyzacji i wydajności produkcji brykietu. Wśród szerokiej gamy sprzętu znajdziesz rozdrabniacze jednowałowe, brykieciarki hydrauliczne, kruszarki młotkowe, rozdrabniacze do słomy. Co więcej, zaopatrzysz się u nas w automaty pakujące, zbiorniki do napełniania, dozowniki palet czy systemy do ładowania kontenerów tej marki. Dzięki temu tak dużemu asortymentowi możesz wybrać sprzęt na miarę swoich potrzeb.

PRODUKTY

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Młyn domielający MM 1500, 2000 UMP

Młyny domielające są w stanie rozdrobnić wióry na drobną frakcję nadającą się do brykietowania poprzez kruszenie ich o sitach o specjalnej średnicy. Wygodny i szybki system zasypowy umożliwia prostą obsługę przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa obsługujących pracowników.

Rozdrabniacz jednowałowy VVS 600, 800, UMP

Rozdrabniacze jednowałowe należą do najbardziej wszechstronnych niszczarek. Są one najczęściej używane do rozdrabniania odpadów z obróbki drewna lub mebli, a także nadają się do wielu innych materiałów: gumy, tworzyw sztucznych, papieru, metali nieżelaznych i odpadów ogólnych, w tym odpadów medycznych.

Rozdrabniacz Młyn SS-D180 z przenośnikiem

Rozdrabniacz przeznaczony jest do rozdrabniania słomy lub siana prasowanego w rolkach.

Brykieciarka BP 500A Maszyna popokazowa

240,000.00  (195,121.95  bez VAT)
Brykieciarka BP-500A, Producent UMP Technika, Maszyna popokazowa.

Brykieciarka BP-420A UMP Technika Rok. produkcji 2008 po pełnym serwisie

75,000.00  (60,975.61  bez VAT)
Brykieciarka BP-420A , Producent UMP Technika, Maszyna po pełnym serwisie

Brykieciarka z pakowarką BP 500A

389,900.00  (316,991.87  bez VAT)
Model Brykieciarki BP 500A wyposażony w pompę hydrauliczną firmy Parker oraz system odpylania, króćce ssące do zapewnienia bezpyłowej pracy przy obsłudze maszyny. Maszyna przemysłowa.

Brykieciarka hydrauliczna do metalu MP-500

  • Odzysk chłodziwa
  • Obniżenie kosztów magazynowania i transportu
  • Wyższa cena odpadu w postaci brykietu
  • Mniejsze straty przy przetopie
   

Automat pakujący APS-4 do brykieciarek BP-500A

Zautomatyzowana maszyna UMP Technika do pakowania brykietów w folię termokurczliwą.