O NAS

Czym się zajmujemy?

Od ponad 30 lat wspieramy naszych klientów w wyborze najlepszych maszyn stolarskich. Współpracujemy jedynie z liderami branży stolarskiej - sprawdzonymi producentami solidnych i wysoce funkcjonalnych maszyn, które bezpośrednio wpływają na wyższą wydajność, bezpieczeństwo i komfort pracy.

Nasi klienci wybierają nas ze względu na nasze doświadczenie a jednocześnie profesjonalne doradztwo w wyborze produktów, wysoką jakość oferowanych maszyn stolarskich, a także stale poszerzający się, sprawdzony i nowoczesny asortyment dopasowany do potrzeb każdego przedsiębiorstwa przemysłowego czy warsztatu stolarskiego.

Co więcej posiadamy opiekę serwisową w czasie gwarancji i eksploatacji pogwarancyjnej.

Spółka ELMAT powstała w 1992 roku. Od początku swojej działalności zajmujemy się sprzedażą maszyn, urządzeń i akcesoriów dla przemysłu stolarskiego. W 1995 roku rozpoczęliśmy import maszyn stolarskich z Czech. Szybki rozwój firmy spowodował rozszerzenie działania na całą Polskę oraz nawiązanie współpracy z wieloma liczącymi się w Europie producentami maszyn stolarskich. Niezwykle ważne dla naszej firmy było podjęcie współpracy z dwoma bułgarskimi fabrykami produkującymi wysokiej klasy maszyny stolarskie – ZMM Haskowo i ZMM Stomana. Dzięki temu na polski rynek wprowadziliśmy niedrogie i niezawodne strugarki czterostronne oraz rewelacyjne jakościowo grubiarki, wyrówniarki i frezarki itp. maszyny do drewna. Spółka współpracuje również z czołowymi polskimi producentami maszyn takimi jak REMA, JAROMA, GOMAD, ZOTECH, a także Houfek, RWT, Metallkraft, Optimum oraz Steelline, Stomana, Holzkraft, Holzing, SCM Minimax, Optmat.

Elmat w liczbach

Dlaczego my?

1992
ROK POWSTANIA
15700
KLIENTÓW ROCZNIE
21350
PRODUKTÓW
120
PRODUCENTÓW