Rozdrabniacze, młyny domielające

Młyny domielające sprawdzą się wszędzie tam, gdzie produkuje się znacznie ilości odpadów drewnianych. Służą do mielenia suchej frakcji, np. wiórów i trocin, na specjalnych sitach. Pozwala to uzyskać jednolity, sypki materiał, który następnie można zbrykietować. Młyny są idealną maszyną do wykorzystania w zakładach stolarskich oraz tartakach.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Młyn domielający MM 1500, 2000 UMP

Młyny domielające są w stanie rozdrobnić wióry na drobną frakcję nadającą się do brykietowania poprzez kruszenie ich o sitach o specjalnej średnicy. Wygodny i szybki system zasypowy umożliwia prostą obsługę przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa obsługujących pracowników.

Rozdrabniacz jednowałowy VVS 600, 800, UMP

Rozdrabniacze jednowałowe należą do najbardziej wszechstronnych niszczarek. Są one najczęściej używane do rozdrabniania odpadów z obróbki drewna lub mebli, a także nadają się do wielu innych materiałów: gumy, tworzyw sztucznych, papieru, metali nieżelaznych i odpadów ogólnych, w tym odpadów medycznych.

Rozdrabniacz Młyn SS-D180 z przenośnikiem

Rozdrabniacz przeznaczony jest do rozdrabniania słomy lub siana prasowanego w rolkach.

Młyn bijakowy rozdrabniacz Optimat RB200

6,500.00  (5,284.55  bez VAT)
Młyn bijakowy rozdrabniacz Polskiej marki Optimat RB200 4,0kW służy do mielenia biomasy takiej jak słoma, łodygi, zrębki drzewne, gałęzie drzew i odpady leśne.

Rozdrabniacze

Rozdrabniacze to uniwersalne niszczarki, które oprócz drewna, mogą także rozdrobnić papier, gumę, metal, tworzywa sztuczne. Nadają się do przetwarzania dużych przedmiotów, takich jak meble, oraz ogólnych odpadów, nawet medycznych. Są przydatne w zakładach przemysłowych, w których pozwala na zachowanie porządku w miejscu pracy oraz zaoszczędzić przestrzeń na przechowywanie odpadów.

Młyny i rozdrabniacze - różne rodzaje

W naszym sklepie dostępne są najlepszej jakości młyny i rozdrabniacze, które ułatwią prace porządkowe. Są to maszyny łatwe w obsłudze i niezawodne, dzięki najwyższej jakości materiałom, z których są wykonane. Gwarantuje to długoletnie użytkowanie i komfort, na jaki zasługujesz.