Łuparki do drewna

Łuparki do drewna to urządzenia do bezpiecznego rąbania dużych elementów drewnianych. Ich konstrukcja pozwala na przecięcie i podzielenie kłód, konarów oraz bloków drewnianych, których obróbka ręczna byłaby bardzo czasochłonna i wymagałaby użycia dużej siły. Maszyny cechują się solidną konstrukcją, która jest odporna na uszkodzenia – zwłaszcza skręcenia.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Pionowa łuparka do drewna Zipper ZI-HS10TN

6,600.00  (5,365.85  bez VAT)
Łuparka do drewna Zipper ZI-HS10TN posiada wydajny silnik z napięciem pracy 230V i siłą rozłupywania 1o ton. Maszyna ma wytrzymała i solidną konstrukcję odporną na skręcenia i uderzenia.  

Pionowa łuparka do drewna Zipper ZI-HS12TN

6,700.00  (5,447.15  bez VAT)
Łuparka pionowa Zipper ZI-HS12TN przeznaczona jest do prac profesjonalnych jak i amatorskich. Posiada siłę rozłupywania 12 ton. Wyposażona jest w wydajny silnik z napięciem pracy 400 Volt.

Pionowa łuparka do drewna Zipper ZI-HS16E

10,500.00  (8,536.59  bez VAT)
Łuparka do drewna Zipper ZI-HS16E ma pionową stabilną i wytrzymałą konstrukcję, wyposażona jest w wydajny silnik z napięciem pracy 400 V. Dzięki dużym kołom jest bardzo wygodna podczas transportu.

Łuparki do drewna - zalety

Wyposażone w wydajny silnik i duże koła łuparki nadają się do przenoszenia w miejsce wykonywanej pracy. Niskie progi pozwalają na ułatwiony załadunek nawet dużych pni. Maszyny są kompaktowe w przechowywaniu, dzięki opuszczanemu podnośnikowi zajmują niewiele miejsca. Odporny klin jest gwarancją efektywnej i bezawaryjnej pracy przez długie lata.

Łuparki Zipper - charakterystyka

W naszej ofercie znajdziecie łuparki marki Zipper, które zyskały uznanie użytkowników na całym świecie. Są niezawodne i wykonane z najwyższą precyzją z najlepszej klasy materiałów. Charakteryzują się bardzo wysokim zakresem rozłupywania drewna i intuicyjnym panelem obsługi, są bezpieczne dla operatorów.