Wiertarki

Wiertarki są niezwykle użytecznymi i powszechnie używanymi urządzeniami do wiercenia, rozwiercania czy też pogłębiania otworów za pomocą wiertła.

Na naszej stronie znajdziesz największy wybór wiertarek przemysłowych, które pozwolą Ci na wybranie odpowiedniej maszyny do Twojego zakładu produkcyjnego. Wybieraj spośród wysoce precyzyjnych wiertarek wielowrzecionowych, poziomych i pionowych oraz wiertarko-dłutarek producentów Maggi, Stomana, Holzmann, Holzkraft i Optimat.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 19

Wiertarka wielowrzecionowa Holzkraft Minimax AD 21

26,560.00  (21,593.50  bez VAT)

Maszyna dostępna od ręki!

Wiertarka wielowrzecionowa Stomana BM 21E

Wiertarka wielowrzecionowa o najwyższej precyzji wiercenia. Wymiary stołu roboczego: 880 x 425 mm Liczba wrzecion: 21 Moc silnika : 1,5 kW  

Wiertarka wielowrzecionowa Maggi Boring System 323

Wiertarka wielowrzecionowa Maggi Boring System 323 to wiertarka wielowrzecionowa, półautomatyczna, z 3 głowicami: dwie wertykalne i jedna horyzontalna. Głowice wertyklane posiadają zakres rotacji 0-900, co umożliwia kilka sposobów wiercenia. Do produkcji mebli, nawet o dużych gabarytach. Idealny dla tych, którzy produkują regały i szafy. Maszyna wykonana solidnie o prostej konstrukcji, gwarantująca bezawaryjną pracę.  

Wiertarka dłutarka do długich otworów Holzmann LBM 290

4,500.00  (3,658.54  bez VAT)
 • precyzyjny i łatwy przesuw stołu obsługiwany za pomocą dźwigni wielopozycyjnej
 • poręczna i płynna regulacja wysokości stołu za pomocą prowadnicy
 • dwie indywidualne pozycje wysokości stołu
 • precyzyjna regulacja za pomocą pokrętła ręcznego
 • króciec odciągowy o średnicy 100 mm
 • szafka na narzędzia w podstawie maszyny
 • przyrząd do wiercenia otworów z 4 zdefiniowanymi pozycjami
 • obroty lewo/prawo i liniał kątowy

Wiertarka dłutarka do długich otworów OPTIMAT WD80

13,530.00  (11,000.00  bez VAT)
Wyposażenie standardowe Osłona bezpieczeństwa Kaptur odpylacza: Ø 70 mm Instrukcja obsługi Wyposażenie zgodne z przepisami bezpieczeństwa „CE” Elektroniczny układ samohamujący

Wiertarka do zawiasów Holzmann BBM 35MAN

2,750.00  (2,235.77  bez VAT)
Maszyna do nawiercania i osadzania okuć BBM 35MAN wyposażona jest w ręczny posuw wiercenia. Maszyna jest kompatybilna z dwoma typami zawiasów: Blum lub Hettich. Umożliwia sprawne wykonanie wszystkich operacji montażowych. Błyskawiczne przezbrajanie i intuicyjna obsługa zapewniają efektywną obróbkę zawiasów typu Blum lub Hettich.

Wiertarka do zawiasów Holzmann BBM 35PNEU

3,800.00  (3,089.43  bez VAT)
Wiertarka do zawiasów BBM 35PNEU wyposażona jest w pneumatyczny posuw wiercenia. Maszyna jest kompatybilna z dwoma typami zawiasów: Blum lub Hettich. Umożliwia sprawne wykonanie wszystkich operacji montażowych. Błyskawiczne przezbrajanie i intuicyjna obsługa zapewniają efektywną obróbkę zawiasów typu Blum lub Hettich.

Wiertarka pozioma Holzmann LBM 250C

10,500.00  (8,536.59  bez VAT)
Wytrzymała, stabilna maszyna wykonana z żeliwa szarego dla podwyższenia precyzji pracy, nachylone otwory szczelinowe i łatwe w pracy precyzyjne wiertła, głowica wiertarska obracająca się w prawo i w lewo, możliwa wygodna obsługa przy pomocy jednej ręki, ogromny zakres działania, urządzenie przygotowane do wiercenia dybli czteroma zróżnicowanymi wiertłami (16-22-25-32), nastawny zderzak krańcowy do pracy poprzecznej i wzdłuż, łatwe i wygodne ustawianie wysokości za pomocą koła ręcznego, zintegrowany zmiennik faz i wyłącznik napięcia zerowego, przymiar liniowy i przedłużany stół w zestawie.

Maszyna dostępna od ręki.

Wiertarka pozioma Holzmann LBM 250P Stomana

11,450.00  (9,308.94  bez VAT)
 
 • wytrzymała, stabilna maszyna wykonana z żeliwa szarego dla podwyższenia precyzji pracy,
 • obroty wrzeciona lewe/prawe,
 • możliwa wygodna obsługa przy pomocy jednej ręki,
 • ogromny zakres działania,
 • urządzenie przygotowane do wiercenia dybli czteroma zróżnicowanymi wiertłami (16-22-25-32),
 • nastawny zderzak krańcowy do pracy poprzecznej i wzdłuż,
 • łatwe i wygodne ustawianie wysokości za pomocą koła ręcznego,
 • zintegrowany zmiennik faz i wyłącznik napięcia zerowego,
 • przymiar liniowy i przedłużany stół w zestawie

Wiertarka pozioma Holzmann LBM 290K

8,450.00  (6,869.92  bez VAT)
 • głowica wiertarska zapewniająca wysoką precyzję
 • opcjonalnie z 3 rozkładanymi stolikami bocznymi dla łatwiejszej i bezpiecznej pracy z dużymi elementami (LBM 290KAL)
 • przyrząd do wiercenia otworów z 4 zdefiniowanymi pozycjami (16-20-22-25 mm)
 • dwa ograniczniki do wiercenia seryjnego
 • łatwa i wygodna obsługa jedną ręką
 • przedłużenie stołu przód (opcja): 600 x 300 mm, bok 595 x 260 mm,
 • wymiary maszyny: 800 x 900 x 1500 mm
 • wymiary maszyny z przedłużeniami: 2600 x 1530 x 1500 mm
 • w zestawie z adapterem do wierteł

Wiertarka pozioma Stomana LBM 200

10,300.00  (8,373.98  bez VAT)
Wiertarka pozioma LBM 200 to doskonałe urządzenie dla profesjonalisty. Posiada ono zwartą budowę oraz silnik zapewniający optymalne wyniki pracy. Wiertarka LBM 200 została tak skonstruowana, aby zapewnić prostą obsługę stołu roboczego. Urządzenie posiada przełącznik silnika z wyzwalaczem podnapięciowym oraz suport wiertarski na precyzyjnych okrągłych drążkach. Wiertarka została wykonana z najwyższej klasy materiałów, dzięki czemu gwarantuje wieloletnie bezawaryjne użytkowanie. 

Wiertarka wielowrzecionowa OPTIMAT F21

15,990.00  (13,000.00  bez VAT)
Wyposażenie standardowe wiertarki wielowrzecionowej OPTIMAT F21 :
 • siłowniki pneumatyczne - 2 szt.
 • liniał 1.5 m - 2 szt. z 2 zderzakami każdy
 • szybkozłączki - 5 szt.
Maszyna dostępna od ręki.

Wiertarko-dłutarka Holzmann STM 26

4,150.00  (3,373.98  bez VAT)
Jaskółcze prowadnice (regulowane) zapewniają dokładną pracę, idealna do produkcji połączeń czopowych z twardego i miękkiego drewna, regulowana głębokość ograniczników pozawala na wysoką dokładność powtórzeń, duże koła ręczne pozwalają na łatwe ustawienie stołu, praktyczna obsługa ręczna ze wspomaganiem poprzez walec ciśnieniowy, sztywna, żeliwna konstrukcja maszyny, 2x mocowanie materiału z szybkim mocowaniem, podstawa z zamykaną skrzynką na narzędzia i gumową stopą, maksymalna wysokość warsztatowa: 210mm, wysokość: 1720mm.

Wiertarko-dłutarka Holzmann STM 26S

5,500.00  (4,471.54  bez VAT)
Jaskółcze prowadnice (regulowane) zapewniają dokładną pracę, idealna do produkcji połączeń czopowych z twardego i miękkiego drewna, regulowana głębokość ograniczników pozawala na wysoką dokładność powtórzeń, duże koła ręczne pozwalają na łatwe ustawienie stołu, praktyczna obsługa ręczna ze wspomaganiem poprzez walec ciśnieniowy, sztywna , żeliwna konstrukcja maszyny, 2x mocowanie materiału z szybkim mocowaniem, podstawa z zamykaną skrzynką na narzędzia i gumową stopą, maksymalna wysokość warsztatowa: 210mm, wysokość: STM 26S: 1870mm. Stół uchylny +/- 22,5°.

Wiertarka wielowrzecionowa Maggi Boring System 46

Wiertarka wielowrzecionowa Maggi Boring System 46 to półautomatyczna wiertarka wielowrzecionowa z 2 równoległymi głowicami pionowymi. Urządzenie idealne dla osób produkujących regały, szafy.

Wiertarka wielowrzecionowa Maggi Boring System 35

Wiertarka wielowrzecionowa Maggi Boring System 35 to wiertarka jednogłowicowa, wielowrzecionowa, półautomatyczna. Służy do poziomego i pionowego wiercenia paneli i litego drewna. Unikalny model z silnikami o mocy 2 KM, zapewniający mocne i wyważone wiercenie. Głębokość wiercenia do 85mm, Kompaktowy model 1,5 m2. Skraca o połowę czas pracy w porównaniu z wiertarką stołową.

Wiertarka wielowrzecionowa Maggi Boring System 29

Wiertarka Maggi Boring System 29 to wiertarka jednogłowicowa, wielowrzecionowa, półautomatyczna do poziomego i pionowego wiercenia paneli i litego drewna. Uchwyt szybkozłączny o rozstawie osi 32 mm. Pneumatyczne pochylenie głowicy od 0° do 90°. Duży stalowy blat. Regulacja wysokości wiercenia za pomocą licznika numerycznego. Maszyna zbudowana zgodnie z normami CE.

Wiertarka wielowrzecionowa Maggi Boring 23

Wiertarka Maggi Boring 23 to wiertarka jednogłowicowa, wielowrzecionowa, półautomatyczna. Do poziomego i pionowego wiercenia paneli i litego drewna.

Wiertarka wielowrzecionowa Maggi Boring System 21

Wiertarka wielowrzecionowa Maggi Boring System 21 to podstawowe narzędzie pracy kilku tysięcy zakładów meblowych i fabryk w Polsce. Obecne modele jeszcze lepiej spełniają funkcję ergonomicznego i precyzyjnego narzędzia do produkcji mebli. 

Rodzaje wiertarek

Wiertarki wielowrzecionowe

Wiertarka wielowrzecionowa służy do wiercenia otworów pod zawiasy i zamki, kołki i półki. Nadaje się do produkcji skrzyń drewnianych oraz naprawy mebli. Jej obsługa nie przysparza problemów, a konstrukcja nie jest skomplikowana, co wpływa na bezawaryjność maszyny.

Wiertarki pionowe

Wiertarka pionowa, inaczej wiertarka kolumnowa, nadaje się do drewna litego oraz obróbki materiałów drewnopodobnych, jak płyty wiórowe czy sklejkowe. Jej głównym zadaniem jest tworzenie i powiększanie otworów na płaszczyźnie pionowej. Wiertarka pionowa wykorzystywana jest głównie w zakładach stolarskich.

Wiertarki poziome

Wiertarka pozioma jest w stanie wykonać długi otwór, o wysokiej precyzji, czego nie dałoby się zrobić przy pomocy wiertarki ręcznej.

Wiertarko-dłutarki

Wiertarko-dłutarki pozwalają na zmechanizowanie prac i większą funkcjonalność, przez co są bardziej uniwersalne.