Wiertarki wielowrzecionowe do drewna

Wiertarki wielowrzecionowe służą do obrabiania drewna litego oraz wyrobów drewnopodobnych. Wykonują otwory pod zawiasy lub kołki za pomocą pracy wielu wrzecion. W zależności od firmy i modelu, może być ich nawet kilkadziesiąt. Budowa tych maszyn składa się z korpusu oraz blatu roboczego, na którym znajduje się narzędzie wiercące.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Wiertarka wielowrzecionowa Holzkraft Minimax AD 21

26,560.00  (21,593.50  bez VAT)

Maszyna dostępna od ręki!

Wiertarka wielowrzecionowa Stomana BM 21E

Wiertarka wielowrzecionowa o najwyższej precyzji wiercenia. Wymiary stołu roboczego: 880 x 425 mm Liczba wrzecion: 21 Moc silnika : 1,5 kW  

Wiertarka wielowrzecionowa Maggi Boring System 323

Wiertarka wielowrzecionowa Maggi Boring System 323 to wiertarka wielowrzecionowa, półautomatyczna, z 3 głowicami: dwie wertykalne i jedna horyzontalna. Głowice wertyklane posiadają zakres rotacji 0-900, co umożliwia kilka sposobów wiercenia. Do produkcji mebli, nawet o dużych gabarytach. Idealny dla tych, którzy produkują regały i szafy. Maszyna wykonana solidnie o prostej konstrukcji, gwarantująca bezawaryjną pracę.  

Wiertarka wielowrzecionowa OPTIMAT F21

15,990.00  (13,000.00  bez VAT)
Wyposażenie standardowe wiertarki wielowrzecionowej OPTIMAT F21 :
  • siłowniki pneumatyczne - 2 szt.
  • liniał 1.5 m - 2 szt. z 2 zderzakami każdy
  • szybkozłączki - 5 szt.
Maszyna dostępna od ręki.

Wiertarka wielowrzecionowa Maggi Boring System 46

Wiertarka wielowrzecionowa Maggi Boring System 46 to półautomatyczna wiertarka wielowrzecionowa z 2 równoległymi głowicami pionowymi. Urządzenie idealne dla osób produkujących regały, szafy.

Wiertarka wielowrzecionowa Maggi Boring System 35

Wiertarka wielowrzecionowa Maggi Boring System 35 to wiertarka jednogłowicowa, wielowrzecionowa, półautomatyczna. Służy do poziomego i pionowego wiercenia paneli i litego drewna. Unikalny model z silnikami o mocy 2 KM, zapewniający mocne i wyważone wiercenie. Głębokość wiercenia do 85mm, Kompaktowy model 1,5 m2. Skraca o połowę czas pracy w porównaniu z wiertarką stołową.

Wiertarka wielowrzecionowa Maggi Boring System 29

Wiertarka Maggi Boring System 29 to wiertarka jednogłowicowa, wielowrzecionowa, półautomatyczna do poziomego i pionowego wiercenia paneli i litego drewna. Uchwyt szybkozłączny o rozstawie osi 32 mm. Pneumatyczne pochylenie głowicy od 0° do 90°. Duży stalowy blat. Regulacja wysokości wiercenia za pomocą licznika numerycznego. Maszyna zbudowana zgodnie z normami CE.

Wiertarka wielowrzecionowa Maggi Boring 23

Wiertarka Maggi Boring 23 to wiertarka jednogłowicowa, wielowrzecionowa, półautomatyczna. Do poziomego i pionowego wiercenia paneli i litego drewna.

Wiertarka wielowrzecionowa Maggi Boring System 21

Wiertarka wielowrzecionowa Maggi Boring System 21 to podstawowe narzędzie pracy kilku tysięcy zakładów meblowych i fabryk w Polsce. Obecne modele jeszcze lepiej spełniają funkcję ergonomicznego i precyzyjnego narzędzia do produkcji mebli. 

Wielofunkcyjne wiertarki wielowrzecionowe

Wiertarki wielowrzecionowe to zaawansowane narzędzia wykorzystywane głównie w przemyśle, które umożliwiają jednoczesne wykonywanie wielu operacji: wiercenia, gwintowania czy rozwiercania. Są to maszyny szczególnie cenione w produkcji seryjnej, gdzie wymagana jest wysoka precyzja i powtarzalność. Idealne wszędzie tam, gdzie potrzebne jest wykonanie wielu otworów w krótkim czasie, np. w produkcji mebli, elementów samochodowych czy komponentów elektronicznych.

Wiertarki wielowrzecionowe - działanie urządzenia

Obrabiarki, jakimi są wiertarki wielowrzecionowe, wykonują cięcia w trzech płaszczyznach: pionowej, poziomej oraz pod kątem. Dodatkowo, niektóre maszyny, które wyposażone są w więcej agregatów wiercących, mogą wykonać kilka nawierceń w płaszczyznach jednocześnie. Skraca to cykl roboczy i pozwala na osiągnięcie większej wydajności, dlatego to opcja idealna dla średnich i dużych zakładów przemysłowych.

Kluczowe cechy wiertarek wielowrzecionowych

Wiertarki wielowrzecionowe posiadają wiele wrzecion (czasami nawet kilkadziesiąt), co umożliwia równoczesne wykonywanie wielu operacji wiercenia. Pozwalają na dokładne ustawienie głębokości, odległości i kąta wiercenia, co zapewnia wysoką powtarzalność i precyzję. Często są wyposażone w automatyczne systemy podawania materiału, co zwiększa efektywność pracy i możliwość dostosowania liczby i rozmieszczenia wrzecion do specyficznych potrzeb produkcji.

Wiertarki wielowrzecionowe Maggi, Holzkraft, Stomana Nikmann

W naszej ofercie katalogowej znajdziesz sprawdzone wiertarki wielowrzecionowe. Proponujemy produkty firm Maggi, Holzkraft czy Stomana Nikmann, które spełnią oczekiwania zarówno profesjonalistów w zakładach przemysłu drzewnego, jak i hobbystów w przydomowych warsztatach.

Przy wyborze wiertarki wielowrzecionowej, należy wziąć pod uwagę rodzaj i rozmiar materiału do obróbki, wymaganą liczbę i rozmieszczenie otworów, dostępny budżet i miejsce w warsztacie lub na hali produkcyjnej.

Wiertarki wielowrzecionowe są kluczowym narzędziem w wielu zakładach produkcyjnych, zapewniając efektywność, precyzję i powtarzalność niezbędną w nowoczesnej produkcji. Pozwalają na znaczną oszczędność czasu dzięki możliwości jednoczesnego wykonania wielu otworów.