Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Wiertarka wielowrzecionowa Holzkraft Minimax AD 21

26,560.00  (21,593.50  bez VAT)

Maszyna dostępna od ręki!

Wiertarka wielowrzecionowa Stomana BM 21E

Wiertarka wielowrzecionowa o najwyższej precyzji wiercenia. Wymiary stołu roboczego: 880 x 425 mm Liczba wrzecion: 21 Moc silnika : 1,5 kW  

Wiertarka wielowrzecionowa Maggi Boring System 323

Wiertarka wielowrzecionowa Maggi Boring System 323 to wiertarka wielowrzecionowa, półautomatyczna, z 3 głowicami: dwie wertykalne i jedna horyzontalna. Głowice wertyklane posiadają zakres rotacji 0-900, co umożliwia kilka sposobów wiercenia. Do produkcji mebli, nawet o dużych gabarytach. Idealny dla tych, którzy produkują regały i szafy. Maszyna wykonana solidnie o prostej konstrukcji, gwarantująca bezawaryjną pracę.  

Wiertarka wielowrzecionowa OPTIMAT F21

15,990.00  (13,000.00  bez VAT)
Wyposażenie standardowe wiertarki wielowrzecionowej OPTIMAT F21 :
  • siłowniki pneumatyczne - 2 szt.
  • liniał 1.5 m - 2 szt. z 2 zderzakami każdy
  • szybkozłączki - 5 szt.
Maszyna dostępna od ręki.

Wiertarka wielowrzecionowa Maggi Boring System 46

Wiertarka wielowrzecionowa Maggi Boring System 46 to półautomatyczna wiertarka wielowrzecionowa z 2 równoległymi głowicami pionowymi. Urządzenie idealne dla osób produkujących regały, szafy.

Wiertarka wielowrzecionowa Maggi Boring System 35

Wiertarka wielowrzecionowa Maggi Boring System 35 to wiertarka jednogłowicowa, wielowrzecionowa, półautomatyczna. Służy do poziomego i pionowego wiercenia paneli i litego drewna. Unikalny model z silnikami o mocy 2 KM, zapewniający mocne i wyważone wiercenie. Głębokość wiercenia do 85mm, Kompaktowy model 1,5 m2. Skraca o połowę czas pracy w porównaniu z wiertarką stołową.

Wiertarka wielowrzecionowa Maggi Boring System 29

Wiertarka Maggi Boring System 29 to wiertarka jednogłowicowa, wielowrzecionowa, półautomatyczna do poziomego i pionowego wiercenia paneli i litego drewna. Uchwyt szybkozłączny o rozstawie osi 32 mm. Pneumatyczne pochylenie głowicy od 0° do 90°. Duży stalowy blat. Regulacja wysokości wiercenia za pomocą licznika numerycznego. Maszyna zbudowana zgodnie z normami CE.

Wiertarka wielowrzecionowa Maggi Boring 23

Wiertarka Maggi Boring 23 to wiertarka jednogłowicowa, wielowrzecionowa, półautomatyczna. Do poziomego i pionowego wiercenia paneli i litego drewna.

Wiertarka wielowrzecionowa Maggi Boring System 21

Wiertarka wielowrzecionowa Maggi Boring System 21 to podstawowe narzędzie pracy kilku tysięcy zakładów meblowych i fabryk w Polsce. Obecne modele jeszcze lepiej spełniają funkcję ergonomicznego i precyzyjnego narzędzia do produkcji mebli.