TARGI

Targi Poznań ITM INDUSTRY EUROPE 2022 31.05-03.06.

W tym roku flagową ofertą targów ITM INDUSTRY EUROPE były m.in.: obrabiarki do metali, narzędzia, automatyka przemysłowa, obróbka powierzchni, oprogramowanie, metrologia przemysłowa. itd. Wydarzenie zaowocowało nie tylko w bogate ekspozycje wystawiennicze, ale także liczne konferencje, debaty i szkolenia. Czterodniowy program targów co roku budowany jest na wiedzy doświadczonych ekspertów oraz wspierany przez kluczowe organizacje, stowarzyszenia  i instytucje branży przemysłowej. ITM INDUSTRY EUROPE to kluczowe miejsce spotkań i wymiany technologicznych doświadczeń liderów sektora innowacji.

 

Jako wyłączny dystrybutor RWT i UMP technika w Polsce prezentowaliśmy gratowarki do metalu  oraz brykieciarki hydrauliczne do metalu.

Głównym celem firmy RWT jest produkcja maszyn obróbki drewna i metali przeznaczonych do operacji szlifowania i wykończenia metalu oraz materiałów drewnianych. W swoim asortymencie posiadamy szlifierki szerokotaśmowe i gratowarki firmy RWT. UMP Technika to litewski producent pras do brykietu. Wykonuje maszyny najwyższej jakości i wydajności, przeznaczone dla przemysłu drzewnego i metalowego. Posiadamy zawsze aktualną ofertę brykieciarek producenta.

 

Wszystkim odwiedzającym nasze stoisko dziękujemy za zainteresowanie. Jeśli potrzebujecie więcej informacji o specyfikacji maszyn, zapraszamy do kontaktu. Z chęcią odpowiemy na każde pytanie.

Elmat Lublin