Aktualności, TARGI

Targi Drema Poznań 13-16.09.2022

Międzynarodowe Targi Maszyn Stolarskich, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego. Maszyny stolarskie na targach dla warsztatów stolarskich, zakładów meblarskich.

 

Na liście światowych wystaw Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA stanowią prawdziwy ewenement. Szeroki przekrój tematyczny i wysoki poziom merytoryczny to znaki charakterystyczne tego wydarzenia. Targi Drema dedykowane są branży obróbki drewna i jako jedyne wydarzenie w Polsce zyskały rekomendację federacji EUMABOIS! (Europejska Federacja Producentów Maszyn i Narzędzi do Obróbki Drewna).

 

 

Na tegorocznych Targach Drema razem z naszymi litewskimi partnerami UMP TECHNIKA eksponowaliśmy brykieciarkę z pakowarką BP 500A oraz rozdrabniacz jednowałowy VVS.  Były debaty na tematy produktów, jak i całej branży drewnianej. Prezentowaliśmy funkcjonowanie naszych urządzeń, tj. technologię energooszczędnej brykieciarki z pakowarką BP 500 A, a także wprowadzaliśmy zainteresowanych w rozwiązania przyjazne środowisku w zakładach produkcyjnych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Międzynarodowym Targom Poznańskim dziękujemy za pamiątkę i życzenia z okazji 30-lecia działalności naszej firmy i obecności na rynku.