Aktualności, TARGI

Targi ITM INDUSTRY EUROPE 30.05-02.06.2023

ITM INDUSTRY EUROPE to najważniejsze i największe targi przemysłowe w Poznaniu, które stanowią platformę prezentującą światowe trendy i innowacje związane z Przemysłem 4.0.

 

Na tegorocznych targach razem z naszym czeskim partnerem RWT prezentowaliśmy maszyny do gratowania BSM 1100 RDR i BSM 1100 RDA. Zainteresowanym klientom opowiadaliśmy o procesie gratowania, zastosowaniu obrabiarek oraz na co zwrócić szczególną uwagę przy ich zakupie. RWT jest znanym producentem wysokiej jakości obrabiarek do metalu. Ich maszyny oferują precyzyjne i skuteczne rozwiązania dla różnorodnych zastosowań w przemyśle metalowym. Obrabiarki RWT są projektowane i produkowane z myślą o efektywności, niezawodności i zgodności z najnowszymi technologiami. Firma koncentruje się na dostarczaniu maszyn o wysokiej jakości wykonania, stabilności oraz zaawansowanych funkcjach, które umożliwiają dokładne i efektywne obrabianie różnego rodzaju metali. Obrabiarki RWT cieszą się uznaniem w branży ze względu na ich solidność, trwałość i niezawodność. Firma stale rozwija swoje produkty, wprowadzając innowacje technologiczne, które zapewniają klientom doskonałe rezultaty i konkurencyjność w dynamicznym świecie przemysłu metalowego. Dzięki elastycznemu podejściu do produkcji RWT jest w stanie dostosować swoje obrabiarki do indywidualnych potrzeb klientów, zapewniając rozwiązania spersonalizowane i wysokiej jakości obsługę. Firma RWT jest rozpoznawalna jako wiarygodny dostawca obrabiarek do metalu, który zapewnia innowacyjne i niezawodne rozwiązania dla różnych gałęzi przemysłu.

 

 

 

Dziękujemy za udział w wydarzeniu i wszystkim tym, którzy odwiedzili nasze stoisko. Po więcej informacji o produktach zapraszamy do kontaktu, tel. 507 197 677,  503 196 829.

 

gratowarki do metalu rwt elmat lublin

gratowarki do metalu rwt elmat lublin